Karuzela Łańcuchowa Gigant

„Łańcuchowa” to lunaparkowy klasyk. Szczególnie popularna jest na Śląsku, gdzie nazywana jest czasem „Keciokiem”. To atrakcja, która dla wielu wiąże się z dobrymi wspomnieniami, pozwala na chwilę znów poczuć się dzieckiem i przede wszystkim w każdym wieku daje frajdę cieszenia się najbardziej prostymi (albo zakręconymi) rzeczami.

łańcuchowa 2

Karuzela Łańcuchowa

Oderwijcie się od ziemi i obudźcie w sobie dziecko! W końcu po to są wesołe miasteczka 😉

Karuzela Filiżanki

Filiżanki to urocza karuzela dla najmłodszych. Kolorowy, ozdobiony lampkami imbryczek i jeszcze bardziej kolorowe filiżanki ciszą się wśród maluchów ogromną popularnością. Filiżanki mogą kręcić się wokół imbryka i wokół własnej osi, każda z nich odtwarza też inną melodię.

filic5bcanki2.jpg

Karuzela Filiżanki

Zaletą karuzeli jest fakt, że w czasie jazdy maluchom mogą towarzyszyć rodzice.

Walce Wodne

Walce Wodne to atrakcja, na którą składa się basen wypełniony wodą i dwa dmuchane walce, do których można wejść i… pobiegać!

walce2

Walce Wodne

Ta prosta atrakcja zawsze przysparza naszym gościom wiele radości!

Karuzela Samoloty

„Samoloty” są dobrym pomysłem dla tych, którzy pokręcić chcieliby się ze swoimi  pociechami. Wśród maluchów cieszą się wielkim powodzeniem, rodzice zaś mogą kontrolować wysokość na jaką uniesie się samolocik.

Samoloty3

Karuzela Samoloty

Panie i Panowie, którzy dosięgną już do pedałów w kokpicie, mogą pilotować samodzielnie i zaprosić do zabawy rodziców jako pasażerów lub pomachać im w locie z góry!

Karuzela Mars

„Mars” to karuzela dla odważnych. Podczas przejażdżki zmienia się nie tylko kierunek, ale również prędkość jazdy. Wisząc głową w dół, wysoko nad ziemią trudno uniknąć wrażenia, że za chwilę wypadnie się z fotela. Na szczęście bezpieczeństwo pasażerom zapewniają podwójne zabezpieczenia, dlatego jedyne czego można się obawiać to zawroty głowy.

Mars 4

Autodrom

Autodrom (znany również jako Bumper Cars) to świetna atrakcja dla dzieci i dorosłych. Elektryczne samochodziki zasilane są z sieci przewodowej znajdującej się na suficie. Każde autko, jak również cały obszar zabawy, zabezpieczone są gumowymi „zderzakami”, kierowcy i pasażerowie zapinają pasy, dzięki czemu atrakcja jest w pełni bezpieczna nawet dla najbardziej szalonych kierowców!

Autdrom3

Autodrom

Na obszernej platformie znajdzie się miejsce na ściganie, kręcenie ósemek i zderzanie się z innymi autkami.

Oprócz zapięcia pasów na Autodromie nie obowiązują kierowców żadne drogowe zasady, nie ma świateł i zakazu wyprzedzania, obsługa nie wystawia mandatów 😉

Karuzela Royal Star

Royal Star to karuzela typu „ławka” – ławka z pasażerami utrzymójąc równy poziom porusza się obrotami w górę i w dół. Z pozoru niezwykle prosty mechanizm przysparza pasażerom na prawdę sporo emocji. Nie bez przyczyny Royal jest „najgłośniejszą” atrakcją w naszym lunaparku.

Royal Star

Karuzela kusi również prawdziwie królewskim wyglądem. Duży, starannie wykonany obraz z gwiazdami kina i estrady otacza bogate oświetlenie.

Szczególnym powodzeniem cieszy się wśród nastolatków, ale na przejażdżkę zapraszamy również starszych gości. Można krzyczeć do woli!